Polska, Chiny, Portugalia, Słowacja, Łotwa, Rosja, Turcja, Sri Lanka, Korea czy Wielka Brytania to tylko wybrane kraje z ponad piętnastu, z których pochodzić będą firmy prezentujące się na pierwszych międzynarodowych targach Gift Show Poland. Udział w tym wydarzeniu zapowiedziało około 200 wystawców z licznymi ofertami na prezenty okolicznościowe i biznesowe. Targi poświęcone branży upominkowej odbędą się w dniach 22-24 maja br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

- Targi Gift Show Poland to doskonała okazja na znalezienie nietuzinkowych pomysłów na prezenty z różnych okazji, zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych. Będziemy gościć wystawców z wielu krajów, co umożliwi nawiązywanie międzynarodowych kontaktów i porównanie licznych propozycji. Przedsiębiorcy działający na rynku upominków, jak i osoby szukające prezentowych inspiracji na urodziny, śluby, komunie, rocznice  w jednym miejscu znajdą wiele atrakcyjnych ofert z różnych stron świata - mówi Marta Durko z Pol-Chin Consulting, współorganizatora targów Gift Show Poland.

Pomysły na prezenty

Wystawcy premierowych targów Gift Show Poland na swoich stoiskach zaprezentują bogaty przekrój propozycji prezentowych. Nie zabraknie chociażby biżuterii, ceramiki, artykułów dekoracyjnych, kosmetyków, wyrobów z czekolady czy zabawek kreatywnych, produktów do scrapbookingu i innych technik rękodzielniczych. Oferowane będą również dodatki jak apaszki, krawaty oraz torby damskie i walizki. Ponadto jedna z firm będzie proponowała zwiedzającym niezapomniane prezenty spośród 700 emocjonujących atrakcji dostępnych w całej Polsce jak chociażby jazda quadem, skoki na bungee, masaż gorącymi kamieniami bądź romantyczna kolacja. Zorganizuje również konkurs, w którym do wygrania będzie m.in. lot szybowcem. Co więcej, wystawcy zaprezentują gadżety elektroniczne, akcesoria do urządzeń mobilnych i smartfonów. Będzie można także zapoznać się z ofertą urządzeń do wydruków w technice 3D jak długopisy do druku 3D, doskonałe do prezentacji różnorodnych modeli i form. Osoby zainteresowane upominkami firmowymi znajdą na Gift Show Poland produkty reklamowe, smycze, czapeczki czy też urządzenia laserowe, innowacyjne urządzenia do produkcji pieczątek, personalizacji gadżetów i upominków promocyjnych. Dodatkowo swoje oferty przedstawią producenci opakowań, tekstyliów oraz firmy logistyczne z międzynarodowymi usługami transportowymi.

Trzy dni dla prezentów

Międzynarodowe targi Gift Show Poland są branżowym wydarzeniem kierowanym przede wszystkim do importerów, producentów i projektantów artykułów designerskich  czyli zawodowo związanych z rynkiem upominków, jak również do osób szukających prezentów na urodziny, śluby, imieniny, święta, rocznice, parapetówki i inne okazje. Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 c w Warszawie. W ramach targów zorganizowane zostanie również Forum Branży Prezentowo-Upominkowej z cyklem spotkań poświęconych tematom rozwoju biznesu na tym rynku.