Ponad 200 firm z Polski i z zagranicy będzie prezentować najnowsze produkty i inspiracje na prezenty okolicznościowe oraz biznesowe podczas premierowych targów Gift Show Poland. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek, 22 maja, w Centrum MT Polska w Warszawie. W ramach imprezy dla zwiedzających przygotowano liczne warsztaty technik rękodzielniczych, kreatywne zajęcia dla dzieci, a także konkursy, w których wygrać będzie można m.in. lot szybowcem. Dla firm z branży prezentowej przewidziano zaś szereg ciekawych biznesowych prelekcji. Targi będą trwać 3 dni i zakończą się 24 maja. Wstęp na imprezę jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji.

- Pierwsze targi Gift Show Poland to wyjątkowe wydarzenie, przeznaczone zarówno dla firm z branży upominkowej chcących nawiązać nowe biznesowe kontakty, jak i dla indywidualnych zwiedzających poszukujących nietuzinkowych pomysłów prezentowych. W jednym miejscu będzie można znaleźć tysiące inspiracji na upominki biznesowe, ślubne, komunijne, urodzinowe i nie tylko. Jestem pewna, że uczestnicząc w targach każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu kto z nas choć raz nie miał kłopotu z wyborem wyjątkowego upominku na specjalną okazję - mówi Marta Durko z Pol-Chin Consulting, współorganizatora targów Gift Show Poland.

Ciekawe atrakcje

Dla uczestników targów przewidziano szereg warsztatów. Goście imprezy będą mogli nauczyć się takich technik jak scrapbooking, cardmaking, oklejanie masą plastyczną i decoupage, a także dowiedzieć się jak samemu stworzyć ozdobne pudełka na prezenty. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych odwiedzających. Przez trzy dni trwania wydarzenia przy stoisku firmy Słodka Cytrynka odbywać się będą zajęcia dla dzieci z tworzenia artystycznych lizaków. Podczas wydarzenia nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy projekt produktu upominkowego Best Gift Design, odbywającego się pod patronatem Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej oraz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Pomysły na każdą okazję

Na stoiskach wystawców z Polski, Chin, Łotwy i kilkunastu innych krajów będzie można znaleźć rozmaite propozycje prezentów biznesowych i okolicznościowych na wiele okazji. Zaprezentowane zostaną m.in. artykuły biurowe, reklamowe, dekoracyjne i oświetleniowe, biżuteria, ceramika, zabawki, produkty do scrapbookingu i innych technik rękodzielniczych, ozdobne opakowania, wyroby czekoladowe czy kosmetyki. Nie zabraknie również akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, designerskich gadżetów, zegarków, a nawet urządzeń do druku 3D. W ofercie dostawców znajdą się też akcesoria tekstylne czy odzież sportowa. Na targach będzie można zapoznać się również z blisko 700 propozycjami emocjonujących atrakcji z całej Polski, takich jak chociażby skoki na bungee, jazda quadem czy lot szybowcem, który będzie nagrodą w przygotowanym dla zwiedzających konkursie.

Z myślą o branży

W ramach targów Gift Show Poland zorganizowane zostanie także Forum Branży Prezentowo-Upominkowej z cyklem bezpłatnych prelekcji poświęconych rozwojowi firm działających na tym rynku. Na spotkaniach poruszone zostaną takie tematy jak m.in. możliwości nawiązania współpracy z firmami z Łotwy, bezpieczny import z Dalekiego Wschodu, skuteczne narzędzia sprzedaży i techniki komunikacji czy autoprezentacja. Konferencje przygotowane zostaną przez Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej, które oficjalnie zainauguruje swoją działalność podczas targów.

Gdzie i kiedy

Premierowe Targi Gift Show Poland odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt posiada parking na 1500 miejsc, a także rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną – w pobliżu hali kursuje 10 linii autobusowych z różnych punktów miasta, kolejka SKM S1 relacji Pruszków-Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego. Targi otwarte są dla zwiedzających w piątek i sobotę (22-23 maja) od 10:00 do 17:00 oraz w niedzielę (24 maja) w godzinach 10:00-16:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji on-line lub na miejscu podczas trwania wydarzenia.

 

Więcej informacji nt. targów Gift Show Poland można znaleźć na stronie www.giftshow.pl.