Portal medialny logo

 „Co u nas słychać?” to cykl w serwisie portalmedialny.pl, w którym przedstawiciele najważniejszych podmiotów na polskim rynku reklamy prezentują swoje agencje. Jest to okazja, aby omówić istotne zmiany, które zaszły w firmie w ostatnim czasie, a także najbliższe plany. O agencji Practum Consulting mówi Kinga Szkutnik, Dyrektor zarządzająca.

Więcej: portalmedialny.pl, 31 stycznia 2019

http://www.portalmedialny.pl/art/67336/co-u-nas-sychac-practum-consulting.html

Wirtualnemedia logo

KMI Porta rusza z międzynarodową kampanią reklamową drzwi z Top Kolekcji, w ramach której prowadzone będą działania na rynku polskim, czeskim i słowackim. Obsługą PR i kontaktami z blogerami zajmuje się agencja Practum Consulting.

W ramach kampanii telewizyjnej zaplanowane zostały działania z zakresu lokowania produktów. Spoty pokazywane będą w ponad 20 kanałach telewizyjnych - HGTV i inne z Grupy TVN, AXN, FOX, MTV oraz na stacjach komediowych, przyrodniczych i filmowych.

Komunikację uzupełniają aktywności w internecie (strony w kilku wersjach językowych, reklamy), działania kontentowe (blog), współpraca z blogerami, działania social media oraz public relations.

Więcej: wirtualnemedia.pl, 12 kwietnia 2018

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/porta-kampania-reklamowa-top-kolekcji-w-polsce-czechach-i-slowacji

Newsline logo

Kampania Porta KMI Poland jest nastawiona na promocję TOP Kolekcji drzwi Porta i będzie się koncentrować wokół kluczowych atrybutów marki: design, trwałość, bezpieczeństwo. Istotnym komunikatem będzie też 5-letnia gwarancja na drzwi Porta jako uwiarygodnienie cech produktu. Kampania będzie obejmować telewizję, reklamy w Internecie, działania kontentowe, współpracę z blogerami, działania w mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz PR.

- Zaplanowaliśmy intensywną kampanię w Polsce, Czechach i Słowacji łączącą aspekty wizerunkowe, emocjonalne i produktowe. Płynnie przechodzimy z komunikacji bazującej na idei otwartości, jaką prowadziliśmy w zeszłym roku, do kampanii produktowej promującej najważniejsze kolekcje Porta. W dalszym ciągu klamrą spinającą nasze działania jest hasło „Otwórz się na możliwości” – komentuje Artur Pęksyk, dyrektor marketingu Porta KMI Poland.

Działania z zakresu PR i kontakty z blogerami w imieniu Porta koordynuje Practum Consulting.

Więcej: newsline.pl, 12 kwietnia 2018

http://www.newsline.pl/news/zbranzy/art9966,porta-rozpoczyna-miedzynarodowa-kampanie.html

Media Run logo

Porta KMI Poland, największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczyna nową, wielokanałową kampanię promocyjną w Polsce i krajach sąsiednich.

„Zaplanowaliśmy intensywną kampanię w Polsce, Czechach i Słowacji łączącą aspekty wizerunkowe, emocjonalne i produktowe. Płynnie przechodzimy z komunikacji bazującej na idei otwartości, jaką prowadziliśmy w zeszłym roku, do kampanii produktowej promującej najważniejsze kolekcje Porta. W dalszym ciągu klamrą spinającą nasze działania jest hasło „Otwórz się na możliwości”. Kontynuujemy emocjonalne przekazy, zachęcając do otwierania się na to, co nowe i niewiadome, na przyszłość, bliskość, piękno, trwałość i bezpieczeństwo. Jednocześnie pokazujemy, że droga do zaspokajania potrzeb w tych obszarach prowadzi często do i przez drzwi. Istotnym elementem naszej kampanii będą także działania promujące dobry design, inspirujące do zmian we wnętrzach i pokazujące, jaki wpływ na estetykę i funkcjonalność wnętrza mają właśnie odpowiednio dobrane drzwi.” – komentuje Artur Pęksyk, dyrektor marketingu Porta KMI Poland.

Działaniami PR i kontaktami z blogerami zajmuje się Practum Consulting.

Więcej: mediarun.com, 12 kwietnia 2018

http://mediarun.com/pl/promocja/porta-z-miedzynarodowa-kampania-reklamowa.html

Signs logo

Porta KMI Poland, największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczyna nową, wielokanałową kampanię promocyjną w Polsce i krajach sąsiednich. Kampania jest nastawiona na promocję TOP Kolekcji drzwi Porta i będzie się koncentrować wokół kluczowych atrybutów marki: design, trwałość, bezpieczeństwo. Istotnym komunikatem będzie też 5-letnia gwarancja na drzwi Porta jako uwiarygodnienie cech produktu. Kampania będzie obejmować telewizję, reklamy w Internecie, działania kontentowe, współpracę z blogerami, działania w mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz PR. Kampania rozpocznie się 13 kwietnia i potrwa do połowy lipca br.

PR oraz kontakty z blogerami w imieniu Porta są koordynowane przez agencję Practum Consulting.

Więcej: www.signs.pl, 12 kwietnia 2018

https://www.signs.pl/porta-rozpoczyna-miedzynarodowa-kampanie,36132,artykul.html

Marketing przy kawie logo

Porta KMI Poland rozpoczyna nową, wielokanałową kampanię promocyjną w Polsce i krajach sąsiednich. Działania promują drzwi z Top Kolekcji i będą koncentrować się na kluczowych atrybutach marki: designie, trwałości, bezpieczeństwie i 5-letniej gwarancji na produkt.

Kampania drzwi Porta prowadzona jest w telewizji, Internecie (m.in.współpraca z blogerami, działania w mediach społecznościowych) oraz punktach sprzedaży. Zaplanowano też aktywności PR. Działania w ramach kampanii rozpoczną się 13 kwietnia, a potrwają do połowy lipca br.

PR oraz kontakty z blogerami koordynuje agencja Practum Consulting.

Więcej: marketingprzykawie.pl, 12 kwietnia 2018

https://marketingprzykawie.pl/espresso/porta-rozpoczyna-miedzynarodowa-kampanie/

Signs logo

Producent biżuterii premium Dall’Acqua podpisał umowę z agencją PR, Practum Consulting, na obsługę w zakresie działań wizerunkowych. Agencja będzie prowadzić na rzecz marki relacje z mediami, a także doradzać w zakresie działań promocyjnych, koordynować współpracę z blogerami i celebrytami. Biżuteria Dall’Acqua jest obecnie dostępna w sieci Jubitom oraz w uznanych sklepach jubilerskich na terenie całego kraju.

– Mamy światowej klasy produkty, które zyskują coraz większe grono sympatyków dzięki odpowiadającemu międzynarodowym trendom wzornictwu i unikatowej na polskim rynku jakości wykonania i wykończenia biżuterii. Chcemy obecnie rozpocząć szerszą komunikację, by móc dotrzeć do nowych grup klientów i zachęcić ich do poznania naszej marki. Wybraliśmy agencję Practum, by profesjonalnie wsparła nas w tych działaniach – komentuje Anna Wilk, właścicielka marki Dall’Acqua.

Więcej: signs.pl, 1 lutego 2018

https://www.signs.pl/dall%E2%80%99acqua-z-agencja-practum,35279,artykul.html

Proto logo

W lutym 2018 roku Practum Consulting nawiązało współpracę z producentem biżuterii premium Dall’Acqua. Umowa obejmuje obsługę w zakresie działań wizerunkowych marki.

Do zadań Practum należą: relacje z mediami, doradztwo w zakresie działań promocyjnych oraz koordynowanie współpracy z blogerami i celebrytami. Za projekt odpowiedzialne są: Kinga Szkutnik, Anna Omelańska i Aleksandra Stolarczyk.

Współpracę nawiązano w wyniku rekomendacji. Strony nie zdradzają długości trwania umowy.

Więcej: proto.pl, 9 lutego 2018

 http://www.proto.pl/aktualnosci/dallacqua-nowym-klientem-practum-consulting

Wirtualnemedia logo

Producent biżuterii premium Dall’Acqua podpisał umowę z agencją Practum Consulting na obsługę w zakresie działań wizerunkowych. Agencja jest odpowiedzialna za prowadzenie relacji z mediami, doradztwo promocyjne oraz koordynację współpracy z blogerami i celebrytami.

- Chcemy obecnie rozpocząć szerszą komunikację, by móc dotrzeć do nowych grup klientów i zachęcić ich do poznania naszej marki. Wybraliśmy agencję Practum, by profesjonalnie wsparła nas w tych działaniach - komentuje Anna Wilk, właścicielka marki Dall’Acqua. Strony nie podają innych szczegółów nawiązanej współpracy.

Więcej: wirtualnemedia.pl, 1 lutego 2018

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/practum-consulting-wypromuje-bizuterie-dall-acqua

Publicrelations logo

Producent biżuterii premium Dall’Acqua podpisał umowę z agencją PR, Practum Consulting, na obsługę w zakresie działań wizerunkowych.

Agencja będzie prowadzić na rzecz marki relacje z mediami, a także doradzać w zakresie działań promocyjnych, koordynować współpracę z blogerami i celebrytami. Biżuteria Dall’Acqua jest obecnie dostępna w sieci Jubitom oraz w uznanych sklepach jubilerskich na terenie całego kraju.

– Mamy światowej klasy produkty, które zyskują coraz większe grono sympatyków dzięki odpowiadającemu międzynarodowym trendom wzornictwu i unikatowej na polskim rynku jakości wykonania i wykończenia biżuterii. Chcemy obecnie rozpocząć szerszą komunikację, by móc dotrzeć do nowych grup klientów i zachęcić ich do poznania naszej marki. Wybraliśmy agencję Practum, by profesjonalnie wsparła nas w tych działaniach – komentuje Anna Wilk, właścicielka marki Dall’Acqua.

 

Więcej: publicrelations.pl, 1 lutego 2018

https://publicrelations.pl/dallacqua-z-agencja-practum/ 

Portalmedialny logo

Producent biżuterii premium Dall’Acqua podpisał umowę z agencją PR, Practum Consulting, na obsługę w zakresie działań wizerunkowych. 

Agencja będzie prowadzić na rzecz marki relacje z mediami, a także doradzać w zakresie działań promocyjnych, koordynować współpracę z blogerami i celebrytami. 

Więcej: portalmedialny.pl, 2 lutego 2018

http://portalmedialny.pl/art/62835/dallacqua-z-agencja-practum-dla-producenta.html

Businesswomanlife logo

Producent biżuterii premium Dall’Acqua podpisał umowę z agencją PR, Practum Consulting, na obsługę w zakresie działań wizerunkowych. Agencja będzie prowadzić na rzecz marki relacje z mediami, a także doradzać w zakresie działań promocyjnych, koordynować współpracę z blogerami i celebrytami. Biżuteria Dall’Acqua jest obecnie dostępna w sieci Jubitom oraz w uznanych sklepach jubilerskich na terenie całego kraju.

– Mamy światowej klasy produkty, które zyskują coraz większe grono sympatyków dzięki odpowiadającemu międzynarodowym trendom wzornictwu i unikatowej na polskim rynku jakości wykonania i wykończenia biżuterii. Chcemy obecnie rozpocząć szerszą komunikację, by móc dotrzeć do nowych grup klientów i zachęcić ich do poznania naszej marki. Wybraliśmy agencję Practum, by profesjonalnie wsparła nas w tych działaniach – komentuje Anna Wilk, właścicielka marki Dall’Acqua.

Więcej: bizneswomanlife.pl, 2 lutego 2018

http://businesswomanlife.pl/dallacqua-z-agencja-practum/

Kinga Szkutnik

Porta KMI Poland, największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczął współpracę z agencją PR Practum Consulting w zakresie doradztwa strategicznego, PR korporacyjnego i produktowego oraz komunikacji kryzysowej.

(...)

- Jako lider w zakresie produkcji drzwi w naszej części Europy, chcemy działać według najwyższych standardów i wyznaczać trendy w branży. W 2015 r. wdrożyliśmy strategię opartą na idei biznesu otwartego, która ma swoje odzwierciedlenie nie tylko w sposobie zarządzania, ale też komunikacji. Chcemy zachęcać do dialogu, budować bliższe relacje, otwierać się na współpracę, inicjować pozytywne zmiany i rozwój. Zdecydowaliśmy się na Practum, bo potrzebujemy partnera, który pomoże nam tę ideę skutecznie komunikować i wesprze nasze działania strategicznym doradztwem w zakresie odpowiedzialnego budowania wizerunku wśród różnych grup otoczenia. Zależy nam szczególnie na wykorzystaniu potencjału firmy i naszych osiągnięć w obszarze media relations. Nie bez znaczenia są też dla nas kompetencje Practum w zarządzaniu kryzysowym, z którymi po prostu czujemy się bezpiecznie – komentuje Artur Pęksyk, dyrektor marketingu Porta KMI Poland.

(...)

Więcej: nowymarketing.pl, 10 sierpnia 2017

http://nowymarketing.pl/a/15040,agencja-practum-zadba-o-skuteczna-komunikacje-porta

Kinga Szkutnik

GlobalExpo, spółka odpowiedzialna za część targowo-konferencyjną w ramach rewitalizacji dawnej hali FSO na warszawskim Żeraniu, nawiązała współpracę z Practum Consulting. 

Agencja zajmie się prowadzeniem relacji z mediami i doradztwem wizerunkowym dla powstającego centrum targowo-wystawienniczego.


Przy ul. Modlińskiej 4 i 6B budowany jest nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks o powierzchni użytkowej 60 tys. metrów kwadratowych, zachowujący przemysłowy charakter miejsca. W obiekcie ma znaleźć się centrum targowo-konferencyjne, całoroczna stała część wystawiennicza z ofertą budowlano-dekoracyjną, a także hotel, powierzchnie biurowe i ponad 1400 miejsc parkingowych. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w całości w 2018 roku.

Więcej: Proto.pl, 21 czerwca 2017

http://www.proto.pl/aktualnosci/practum-consulting-dla-globalexpo