Jedynka logo

Uznawana za owoc jesieni jarzębina już od września zdobi parki i ogrody, czarując swym pięknym intensywnym kolorem. O tej porze roku warto jej barwę wprowadzić do domowego otoczenia, by na co dzień dodawała nam energii i motywowała do działania. Nastrojowe wnętrza w tonacji „Czar jarzębiny” marki Jedynka sprawią, że nawet w słotne dni trudno będzie poddać się jesiennej chandrze.

 

Energetyczna moc

Jarzębinowy odcień w mieszkaniu będzie czarować domowników swym urokiem, pozwalając przynajmniej na chwilę uciec od codziennej rutyny, by poczuć siłę do twórczego działania.  Zastosowany w salonie wprowadzi do wnętrza sporą dawkę pozytywnej energii i korzystnie wpłynie na samopoczucie. Jednocześnie swą rozgrzewającą mocą będzie zachęcać do wspólnego spędzania czasu w ciepłym rodzinnym gronie.

 

Przyjemne odprężenie

Kolory słonecznej jesieni od marki Jedynka pomogą stworzyć w sypialni przytulny klimat. Jarzębina przełamana delikatnym jasnym odcieniem jak Babie Lato czy Smakowita Morela będzie budzić pozytywne skojarzenia ze słonecznym latem i sprzyjać wieczornemu ukojeniu do snu. Rano skutecznie pobudzi zaś do działania i nastroi pozytywnie na cały dzień.

 

 

Optymistyczne akcenty

Jeśli nie chcemy malować całej ściany na intensywniejszy kolor, warto postawić na jarzębinowe akcenty na bardziej stonowanym tle. Pozwoli to przemycić do wnętrza odrobinę radości i optymizmu, które z pewnością przydadzą się jesienną porą. Kolor ten można wykorzystać też na mniejszym fragmencie ściany, na przykład nad kominkiem, potęgując w ten sposób wrażenie przyjemnego ciepła w otoczeniu.

 

 

 

Więcej inspiracji na urządzenie wnętrz z farbami Jedynka można znaleźć na stronie http://www.farbyjedynka.pl/inspiracje.