Tikkurila logo

Planujesz zmienić kolor ścian, ale nie wiesz, czy będzie pasował do Twoich mebli? Nie masz pomysłu na nowy wystrój albo boisz się, że wybrany odcień będzie zbyt ciemny? Nie pozwól, by takie wątpliwości ograniczały Twoje możliwości aranżacyjne. Dzięki Tikkurila ColorUp! kreatywność przenosi się w inny wymiar. Specjalna aplikacja umożliwia wielokrotne zmienianie i dopasowywanie odcieni ścian do każdego pomieszczenia. Wystarczy wgrać zdjęcie wnętrza i testować różnorodne konfiguracje kolorystyczne. Powstałe w ten sposób wizualizacje ułatwią wybór barw, które najlepiej oddadzą nasz indywidualny styl.

Poszukiwanie idealnego koloru ścian to świetna zabawa, a zarazem okazja, by rozwinąć w sobie duszę artysty. Aplikacja oferuje różne narzędzia i opcje projektowania. Przy jej pomocy można na przykład jednym kliknięciem pomalować od razu całą powierzchnię ściany na wybrany kolor albo wykorzystać wirtualny pędzel, by stworzyć na niej własne projekty w ulubionej barwie. Tikkurila ColorUp! udostępnia też zdjęcia gotowych pomieszczeń, w których możliwa jest zmiana  kolorów nie tylko ścian, ale także niektórych mebli i elementów ozdobnych. Korzystając zaś z opcji przesyłania swoich zdjęć możemy bawić się barwami ścian we własnym wnętrzu, aby wybrać ten najlepszy.

Tikkurila ColorUp! pozwala także na dzielenie się pomysłami i projektami z bliskimi osobami. Wystarczy udostępnić materiał znajomym na portalach społecznościowych czy w wiadomości e-mail i wspólnie oceniać nowe koncepcje.

 

 

Aplikacja dostępna jest na stronie http://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/kolory/tikkurila_colorup!.