Jedynka logo

Marka Jedynka po raz kolejny została partnerem telewizyjnego programu „Nasz Nowy Dom”. W wybranych odcinkach najnowszego sezonu pod okiem Katarzyny Dowbor domy uczestników programu zostaną odnowione farbami Jedynka Perfekcyjna Biel oraz Jedynka Ogród Barw. Kolejny program z produktami polskiej marki będzie można obejrzeć w Polsacie w czwartek 27 października o godz. 20.05. Poprzednie odcinki dostępne są na IPLA.

 

- Nasz Nowy Dom cały czas cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Cieszy więc, że po sukcesie poprzedniego sezonu marka Jedynka znów pojawi się w tym programie na telewizyjnych ekranach. Jako że ekipa budowlana „Naszego Nowego Domu” ma tylko kilka dni na przeprowadzenie remontu, do programu potrzebne są farby sprawdzonej jakości, którymi maluje się szybko, sprawnie i bez niemiłych niespodzianek. Nasze produkty spełniają wszystkie te warunki – mówi Ewa Domin - Glińska, kierownik marki Jedynka.

 

 

W programie "Nasz Nowy Dom” remontowane są domy osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Ekipa budowlana pod nieobecność domowników w kilka dni ma za zadanie dokonać pełnej metamorfozy wnętrz zgodnie z przedstawionym przez architekta projektem. Program prowadzi Katarzyna Dowbor. Poprzedni odcinek z wykorzystaniem farb Jedynka dostępny jest na stronie:  http://www.ipla.tv/Nasz-nowy-dom-odcinek-78/vod-6943724.