Ruszyła kampania telewizyjna marki Beckers. Spoty pod hasłem przewodnim „Beckers… i życie nabiera barw” emitowane są od 6 czerwca w stacjach ogólnopolskich i na kanałach tematycznych. Stworzeniem kreacji zajął się Discovery Media Brand Partnership, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD.

- Naszym nowym spotem chcemy przypomnieć wszystkim, jak ważne w życiu są kolory –  podkreślają pozytywne emocje, wywołują dobre wspomnienia, pozwalają jeszcze bardziej docenić urok codziennych chwil. A dzięki farbom Beckers możemy otaczać się pięknymi barwami na co dzień, w swoim najbliższym otoczeniu – komentuje Aneta Stopa, Brand Manager marki Beckers.

Reklamy farb Beckers są emitowane m.in. w stacjach TVN, TVP, Polsat, Discovery Science, Discovery Historia, Discovery Life czy Animal Planet. Spot można obejrzeć też na profilu marki na Facebooku i na kanale YouTube „Beckers. I życie nabiera barw".

Marka Beckers ma w swojej ofercie wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do malowania ścian i sufitów, a także produkty przeznaczone do dekoracji powierzchni z drewna, metalu oraz fasad. Wyroby marki charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi i użytkowymi. Flagowa linia to farby Beckers Designer. Są one dostępne zarówno w palecie gotowych kolorów, jak i w wersji mieszalnikowej. Produkty te wyróżniają się ekologicznymi recepturami, dzięki którym są bezpieczne w użytku i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Farby Beckers Designer rekomendowane są przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Wiele z nich posiada znak Ecolabel – najważniejsze europejskie oznaczenie, przyznawane produktom, które spełniają najwyższe normy dotyczące ochrony środowiska i nie zawierają substancji toksycznych czy rakotwórczych.

Spot obejrzeć można pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=iDDBw4IT9Wc