Jakość farb Jedynka została po raz kolejny doceniona przez konsumentów i uhonorowana brązowym godłem Konsumencki Lider Jakości 2016 w kategorii „farby zewnętrzne.” Oddając głos na produkty Jedynka klienci podkreślali przede wszystkim ich trwałość, atrakcyjne kolory, dobre krycie i przystępną cenę.

 - Jedynka jest ulubioną farbą wielu Polaków, bo stoi za nią sprawdzona przez lata jakość i paleta atrakcyjnych kolorów. Jak pokazało badanie, klienci cenią też tę markę za trwałość, wydajność i atrakcyjną cenę. Wszystkie te cechy sprawiają, że farby Jedynka zjednały serca Polaków. Używając naszych farb przekonują się, że maluje się nimi łatwo i bez niespodzianek, uzyskując przy tym piękne i trwałe efekty – komentuje Ewa Domin - Glińska, kierownik marki Jedynka.

 

Nagrody Konsumencki Lider Jakości zostały przyznawane na postawie ogólnopolskiego badania prowadzonego wśród 11571 aktywnych konsumentów. Jego celem było wyłonienie najlepszych marek i firm na polskim rynku. W ramach badania były wykorzystywane metody kwestionariuszowe (w tym badanie eksperckie dotyczące kwalifikacji marek w kategoriach produktowych, badanie pilotażowe na losowo wybranej grupie konsumentów, badanie face-to-face z konsumentami, ankieta pilotowana z udziałem badacza) oraz badanie CAWI (on-line).