Sfinks Polska

Sphinx, sieć gastronomiczna należąca do Sfinks Polska, wzbogaciła się o kolejny lokal, tym razem w nowo otwartym poznańskim centrum handlowym Posnania. Jest to już ósma restauracja Sphinx w stolicy Wielkopolski. Prowadzona jest w modelu operatorskim.

 

Restauracja Sphinx jest usytuowana na parterze galerii, w pobliżu głównego wejścia do centrum handlowego od ulicy Pleszewskiej. Lokal o powierzchni ponad 240 mkw. dysponuje 30 stolikami z 82 miejscami dla gości oraz strefą zabaw dla dzieci. Ponadto, w najcieplejszych miesiącach roku w ramach restauracji będzie dostępny ogródek mogący pomieścić kolejne 50 osób, a przez pozostałą część Sphinx zaprosi gości do ogródka zimowego z 32 miejscami dla klientów. Sphinx otwarty jest od poniedziałku do soboty między 10:00 a 23:00, a w niedziele od 10:00 do 22:00.

 

- Otwarcie restauracji Sphinx w tak prestiżowej lokalizacji, jak największa galeria handlowa w całej Wielkopolsce, to dla nas duży powód do radości i satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy lokal będzie bardzo popularnym miejscem odwiedzin nie tylko wśród osób robiących zakupy w centrum handlowym, ale także mieszkańców miasta i okolic, turystów oraz licznie zamieszkałych w tej części Poznania studentów - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

 

Na gości restauracji Sphinx czeka szeroki wybór dań kuchni orientalnej i międzynarodowej. W bogatym menu, obok kultowej shoarmy, znaleźć można m.in. wyborne steki, makarony, sałaty, dania rybne i wegetariańskie, przekąski jak np. kompozycja mezze, a także desery. Ponadto do oferty systematycznie wprowadzane są kulinarne nowości. Z myślą o studentach przygotowano Student Menu, zaś dla najmłodszych gości restauracji skomponowano specjalne Kids Menu. W nowo otwartej restauracji Sphinx w centrum handlowym Posnania skorzystać można z różnych promocji w ramach Happy Hours, a na posiadaczy karty programu „Aperitif” – do którego dołączyć może każdy klient – czeka 40% zniżki na wszystkie napoje z menu.