Sfinks Polska

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami gastronomicznymi Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook, otrzymała nagrodę „Lider Rynku Spożywczego” podczas IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Wyróżnienie przyznano za budowę silnej i nowoczesnej sieci restauracji casual dining, ekspansję i potencjał do przejęć.

 

- Otrzymanie tak prestiżowego wyróżnienia to dla nas oczywiście powód do satysfakcji. Cieszy nas, że konsekwentne działania spółki w zakresie rozbudowy i unowocześniania sieci, a także wzmacniania pozycji i potencjału rynkowego Sfinks Polska są doceniane. Rozwijamy się, zwiększamy sprzedaż, otwieramy kolejne restauracje. Mamy ambitne plany na kolejne lata i z pewnością nie spoczniemy na laurach – komentuje Sylwester Cacek, prezes Sfinks Polska.

 

 

Nagrody Rynku Spożywczego przyznawane są co roku wyróżniającym się organizacjom i wydarzeniom, które wspierają rozwój polskiego przemysłu spożywczego i handlu, a także są inicjatorami pozytywnych zmian na rynku. Zwycięzcy wyłaniani są w trzech kategoriach: „Lider Rynku Spożywczego”, „Wydarzenie Rynku Spożywczego” i „Innowator Rynku Spożywczego”. Organizatorami plebiscytu są redakcje magazynu „Rynek Spożywczy” oraz serwisów Portalspozywczy.pl i Dlahandlu.pl.