Sphinx logo

Restauracje Sphinx, zarządzane przez Sfinks Polska, wprowadziły nowe napoje na jesień w ramach oferty „Otulamy smakiem”. Klienci do wyboru mają dwie propozycje herbat: Zieloną Rozgrzewającą, Malinową Rozgrzewającą oraz kawę Piernikowa Latte. Nowa oferta jest dostępna we wszystkich restauracjach Sphinx. Przystępując do programu „Aperitif” na każdy napój przysługuje 40-procentowy rabat.

 

- Gdy za oknem robi się pochmurnie i zimno, przerwa na gorącą herbatę lub kawę staje się obowiązkowym punktem dnia. Trudno sobie wyobrazić powrót z jesiennego spaceru bez kubka ciepłego napoju, po który sięgamy na rozgrzanie. Dlatego z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy aromatyczne napoje z dodatkami silnie kojarzonych z sezonem jesienno-zimowym przypraw, jak goździki, imbir czy pomarańcze. Gorąco zachęcamy do spróbowania naszych rozgrzewających nowości w restauracjach Sphinx, tym bardziej, że z kartą Aperitif można zamówić je z 40% rabatem ­ - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

 

 

Na jesienno-zimowe miesiące Sphinx proponuje Zieloną Rozgrzewającą, czyli zieloną herbatę z syropem z kwiatu czarnego bzu, serwowaną z limonką, miodem i imbirem. Malinowa Rozgrzewająca to z kolei czarna herbata z aromatycznymi dodatkami, które doskonale sprawdzą się w chłodniejsze dni, jak sok malinowy, pomarańcze, miód, goździki, imbir i rodzynki. Wśród nowości nie mogło zabraknąć również kawowej propozycji w postaci Piernikowej Latte na bazie palonej we Włoszech kawy, podawanej z dodatkiem syropu i posypanej wiórkami z gorzkiej czekolady.