Restauracje Sphinx wprowadziły nową, zimowo-świąteczną ofertę - „Rozgrzewający duet”. Znalazły się w niej specjalnie skomponowane orzechowe latte i zimowa herbata, które można zamówić osobno lub w zestawie z intensywnie czekoladowym brownie z gruszką w atrakcyjnej cenie. Oferta dostępna jest we wszystkich lokalach Sphinx do 31 stycznia 2016 r.

- Wielkimi krokami zbliżają się do nas święta z jedyną w swoim rodzaju atmosferą przepełnioną charakterystycznymi zapachami, aromatami i smakami. Zapanowała ona również w naszych restauracjach Sphinx. Zainspirowani świętami, z myślą o zimowej aurze przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową rozgrzewającą ofertę, a w niej wyśmienite caffé  latte z orzechową nutą, herbatę z dodatkiem miodu, soku malinowego, owoców i przypraw oraz czekoladowe brownie z gruszką - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Miłośników kawy z pewnością zachwyci latte o niezwykłym smaku prażonego orzecha laskowego serwowane z puszystą bitą śmietaną posypaną wiórkami z czekolady. W chłodne dni idealnie rozgrzeje duża herbata z kawałkami pomarańczy, plastrem imbiru, rodzynkami i goździkami. Jej smak dopełnia malinowy sok a słodyczy nadaje naturalny miód. Zwłaszcza o tej porze roku warto skusić się na brownie, którym delektują się nie tylko amatorzy czekolady. Podawane na ciepło, w połączeniu z gruszką i bitą śmietaną stanowi doskonały deser. Co więcej zamawiane razem z orzechową caffé latte (11,99 zł ) lub zimową herbatą (9,99 zł) kosztuje jedynie 4,99 zł. Taki duet z pewnością ogrzeje i wprowadzi w doskonały, świąteczny nastrój.