Sieć Sphinx uruchomiła swoją pierwszą restaurację w Białogardzie. Zlokalizowana jest w galerii handlowej Hosso przy Pl. Wolności 10a. Restauracja prowadzona jest w systemie operatorskim.

Nowy Sphinx znajduje się na pierwszym piętrze galerii handlowej Hosso mieszczącej się w centrum Białogardu. Lokal zajmuje ponad 160 mkw. powierzchni, na której do dyspozycji klientów przeznaczonych jest 25 stolików i przeszło 60 miejsc, w tym również na wygodnych kanapach. Restauracja czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 21.00, a w niedziele od godziny 10.00 do 20.00.

- Nowe otwarcia, zwłaszcza w miastach, gdzie do tej pory nie było restauracji Sphinx przynoszą nam wiele satysfakcji. Nasze lokale od tego roku są dobrze znane klientom Galerii Hosso w Szczecinku i Kołobrzegu, teraz pora, by mieszkańcy Białogardu i okolic mieli możliwość skorzystania z bogatej oferty restauracji Sphinx i spędzenia w miłej atmosferze czasu z rodziną lub znajomymi - komentuje Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.