Sieć Sphinx uruchomiła swoją drugą restaurację w Bydgoszczy. Lokal mieści się w nowo otwartym centrum handlowym Zielone Arkady. Restauracja prowadzona jest w systemie operatorskim.

Nowy Sphinx w bydgoskiej galerii handlowej zajmuje blisko 280 mkw. powierzchni. Na gości czeka 39 stolików oraz 96 miejsc siedzących, wiele z nich na wygodnych kanapach.  Restauracja znajduje się na poziomie 0 Zielonych Arkad, przy kryształowym wejściu i otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 21.00, a w niedziele od godziny 10.00 do 20.00.

- Dużo uwagi poświęcamy miejscom, w których mają działać nasze nowe restauracje. Przestronne centrum handlowe w Bydgoszczy niesie ze sobą duży potencjał, tym samym zdecydowaliśmy się być obecni również tutaj z naszą smaczną ofertą kulinarną i klimatycznym lokalem. W rezultacie mieszkańcy Bydgoszczy mają już do dyspozycji nasze dwie restauracje – otwartą wcześniej miejską i uruchamianą aktualnie w galerii handlowej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego najnowszego lokalu Sphinx. Będzie to idealny przystanek w drodze między kolejnymi sklepami - komentuje Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.