restauracje sphinx

 Ruszył pierwszy Sphinx na warszawskim Wilanowie. Nowy lokal został otwarty nieopodal Parku Wilanowskiego. Tym samym jest to już siedemnasta restauracja Sphinx w stolicy i jej okolicach.

Restauracja Sphinx mieści się przy ul. St. Kostki Potockiego 24E/F. Do dyspozycji klientów przeznaczonych jest 41 stolików oraz 104 miejsca, w tym część na wygodnych kanapach. Lokal jest piętrowy i dzięki temu na górze zostały wydzielone sale, w których można organizować spotkania biznesowe lub kameralne imprezy rodzinne. Nowy Sphinx zajmuje powierzchnię 250 mkw., dodatkowo usytuowany jest przy nim ogródek. Lokal posiada również wydzieloną strefę zabaw dla najmłodszych. Z myślą o nich w najbliższy weekend przewidziano również liczne atrakcje, na które będzie zapraszać dziecięcy bohater Lampuś.  Restauracja otwarta jest codziennie w godzinach od 10:00 do 23:00. 

- Bardzo cieszymy się z otwarcia naszej restauracji w tak urokliwym i prestiżowym miejscu jak okolice Parku Wilanowskiego. Jestem przekonana, że wyjątkowa atmosfera, oryginalny wystrój, a przede wszystkim bogate menu sprawią, że nowy Sphinx będzie chętnie odwiedzany zarówno przez mieszkańców Wilanowa i okolic oraz wszystkich turystów podziwiających ten zakątek stolicy - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

W menu restauracji Sphinx znajduje się szeroki wybór dań kuchni orientalnej i międzynarodowej, w tym kultowa shoarma, steki, dania fit, sałaty, pizze, makarony czy potrawy rybne. Ponadto w ofercie regularnie pojawiają się sezonowe nowości. Klienci mają też możliwość skorzystania z ofert specjalnych, takich  jak Menu śniadaniowe, Lunch Menu, Happy Hours, a także promocji w ramach programów Sphinx Kids Club i Sphinx Student Club.