Sphinx

 Sieć restauracji Sphinx otworzyła swój pierwszy lokal w Szczecinku. Mieści się on w galerii handlowej Hosso przy ul. Bohaterów Warszawy 6. Nowa restauracja prowadzona jest w systemie operatorskim.

- Smaczne dania kuchni orientalnej i międzynarodowej oraz przyjazna atmosfera z pewnością zachęcą wielu mieszkańców Szczecinka do odwiedzenia nowej restauracji Sphinx. Z naszej oferty warto skorzystać nie tylko podczas wyjścia na zakupy do galerii handlowej, bowiem nasz lokal to również doskonałe miejsce na spotkania ze znajomymi czy wspólne posiłki z rodziną -  mówi Karol Niemyński, operator zarządzający restauracją Sphinx w Szczecinku.

Nowa restauracja Sphinx w Szczecinku mieści się na trzecim piętrze galerii handlowej Hosso i zajmuje  280 mkw. powierzchni. Klienci mają do dyspozycji 31 stolików i 90 miejsc, w tym również na wygodnych kanapach. W lokalu istnieje możliwość wydzielenia części sali na bardziej kameralne spotkania czy przyjęcia. Restauracja czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 - 21.00, a w niedziele od godziny 10.00 do 20.00.

- Sphinx jest jedną z najpopularniejszych sieci gastronomicznych w Polsce i cieszymy się, że teraz dotarliśmy również do mieszkańców Szczecinka, otwierając nasz pierwszy lokal w tym mieście.  W tym roku rozpoczął działalność Sphinx w filii galerii Hosso w Kołobrzegu, teraz przyszedł czas na Szczecinek. Liczymy, że nasza nowa restauracja szybko zyska również tutaj duże grono stałych klientów - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Sphinx posiada w menu duży wybór dań kuchni orientalnej i międzynarodowej, w tym kultową shoarmę czy wyborne steki. W ofercie cyklicznie pojawiają się również sezonowe nowości, można też skorzystać z Menu śniadaniowego i Lunch Menu. Nie brakuje ponadto specjalnych propozycji dla rodzin z dziećmi w ramach Sphinx Kids Club, dla studentów w programie Sphinx Student Club oraz promocji w postaci Happy Hours.