beckers logo

Beckers Designer White to wodorozcieńczalna farba, która zapewnia efektowne wykończenie ścian i jest przy tym bezpieczna dla zdrowia i środowiska. Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz spełnia rygorystyczne europejskie normy dotyczące emisji lotnych związków organicznych. Teraz produkt dostępny jest również w ekologicznym opakowaniu – brainy-pack.

 

Najnowsze opakowanie brainy-pack to połączenie ekologii i ekonomii. Jest ono przyjazne dla środowiska - do jego produkcji wykorzystuje się mniej energii i zużywa się mniej plastiku. Puste opakowania można efektywnie transportować, co pozwala na obniżenie emisji CO2. Zużyte z kolei zajmują mniej miejsca, co ułatwia ich utylizację i zmniejsza koszty usuwania odpadów. Jednocześnie brainy-pack jest wygodny w użyciu. Posiada ergonomiczny uchwyt, przez co nie stwarza problemów przy przenoszeniu, a do tego bez trudu otwiera się go i zamyka. Co istotne, umożliwia też wykorzystanie farby praktycznie do ostatniej kropli. Opakowanie posiada certyfikat Myclimate, przyznawany produktom, które w procesie powstawania spełniają określone normy emisji CO2.

  

- Marka Beckers bardzo wysoko ceni sobie ekologię i bezpieczeństwo stosowania. Stąd też w naszej ofercie farby stworzone na bazie ekologicznych receptur, które łączą dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Teraz, z myślą o ochronie środowiska, a jednocześnie wygodzie klientów, idziemy krok dalej i dla jednej z wybranych linii farb wprowadzamy innowacyjne opakowanie – mówi Aneta Stopa, brand manager marki Beckers.