Tikkurila logo

Jak w prosty sposób ożywić nudne domowe pomieszczenia? Odpowiedzi na to pytanie dostarczy najnowszy program wnętrzarski „Postaw na kolor” nadawany na antenie HGTV Home & Garden. Korzystając z farb marki Tikkurila projektant wnętrz i artysta rzeźbiarz Sławomir Klimek będzie pokazywał w nim, jak poprzez dobór i łączenie kolorów dokonać widowiskowej metamorfozy w mieszkaniu. Premierowy odcinek programu z udziałem Tikkurila wyemitowany zostanie w czwartek, 11 maja, o godz. 22.00 na kanale HGTV.

 

- Żeby zmienić wygląd mieszkania, wcale nie trzeba przeprowadzać kosztownych remontów czy wymieniać wszystkich mebli. Nieraz wystarczy szczypta wyobraźni, by poprzez dobór kolorów całkowicie ożywić monotonne wnętrze i nadać mu zupełnie nowy wyraz. Z Tikkurila możliwości w tym zakresie są praktycznie nieograniczone, bo marka oferuje ponad 13 tys. odcieni w systemie barwienia. Można więc z powodzeniem eksperymentować z kolorami, łączyć tonacje i malować różne powierzchnie, tak by wybrać najlepsze dla siebie zestawienia. To właśnie będziemy pokazywać w programie „Postaw na kolor” - mówi Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

 

 

W programie „Postaw na kolor” bohaterowie poszczególnych odcinków mają dzielić się swoimi marzeniami i wskazywać wnętrze, które chcieliby odświeżyć. Prowadzący Sławomir Klimek za pomocą prostych rozwiązań będzie starał się spełnić te oczekiwania. Wprowadzając do wnętrza kolor i ciekawe dodatki będzie całkowicie odmieniał wystrój, udowadniając w ten sposób, że przy metamorfozach nie potrzeba wcale gruntownego remontu.