Jedynka logo

Jedynka Ogród Barw i Jedynka Perfekcyjna Biel – te farby polskiej marki po raz kolejny pojawią się na antenie Polsatu w programie „Nasz Nowy Dom”. W sześciu odcinkach najnowszego sezonu ekipa budowlana wykorzysta je, by wyremontować domy bohaterów telewizyjnego show, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji mieszkaniowej.  Nad całym projektem czuwać będzie znana prowadząca Katarzyna Dowbor. Już w najbliższy czwartek, 23 marca, o godz. 20.05 można obejrzeć odcinek z udziałem farb Jedynka.

 

- Przy tak kompleksowych remontach, z jakimi do czynienia ma ekipa „Naszego Nowego Domu”, niespodziewane trudności są na porządku dziennym. Dlatego kiedy równolegle toczy się wyścig z czasem, bardzo ważne jest, by stawiać na niezawodne i sprawdzone produkty, takie jak farby Jedynka, które nie tylko zapewniają wysoką jakość, ale i piękny efekt. Cieszy fakt, że po raz kolejny Jedynka może być częścią tego programu i spełniać mieszkaniowe marzenia bohaterów -  Marta Chowańczak, kierownik marki Jedynka.  

 

W programie "Nasz Nowy Dom” zespół budowlany razem z Katarzyną Dowbor jeździ po całej Polsce, pomagając rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. W ciągu zaledwie kilku dni pod nieobecność mieszkańców przeprowadzane są gruntowne remonty domów. Premierowy odcinek emitowany jest w każdy czwartek o godz. 20.05 na antenie Polsatu, a następnie jest dostępny na platformie ipla.tv.