Zachlapane podłogi, ręce, ubrania i wielokolorowe ściany? Tak wcale nie musi wyglądać testowanie różnych kolorów farb w domowych pomieszczeniach. Z Tikkurila ColorTester dopasowywanie nowych barw do wnętrz może być łatwe, czyste i przyjemne. To unikalne próbki koloru w postaci samoprzylepnej folii, które można przyklejać na ścianie, bez obaw że ją pobrudzą czy pozostawią na niej ślad. Dzięki możliwości wielokrotnego użycia można przylepiać je w różnych pomieszczeniach, by wybrać miejsce, gdzie dany odcień będzie prezentował się najlepiej.

Znalezienie odpowiedniego koloru to czasami jeden z większych problemów w dekoracji wnętrz. Gdy zawodzi wyobraźnia, warto zastosować konkretne metody. Nowe testery Tikkurila ColorTester to specjalne naklejki, które pokryte są oryginalną farbą. Przyklejając je na ścianę można więc sprawdzić, w jaki sposób farba będzie prezentować się na co dzień we wnętrzu w różnym oświetleniu – zarówno sztucznym, jak i naturalnym. Dzięki łatwemu przyklejaniu i odklejaniu można dowolnie zmieniać układ i położenie próbek, wybierając to najbardziej odpowiednie dla siebie. Prosta obsługa i wysokiej jakości efekt ułatwi podjęcie decyzji o wyborze koloru i z pewnością przyspieszy proces zmian.

Do wyboru jest ponad 100 różnych kolorów i odcieni, dostępnych w dwóch rozmiarach: 25cmx20cm oraz 90cmx40cm. Próbki koloru Tikkurila ColorTester dostępne są na stronie: www.estudiokoloru.pl/testery-kolorow-farb/probki-wymalowan.