Beckers logo

Marka Beckers pojawi się w programie telewizyjnym „Domowe Rewolucje” prowadzonym przez Dorotę Szelągowską. Pod nadzorem znanej projektantki wnętrz ekipa remontowa wykorzystywać będzie farby Beckers do przeprowadzenia metamorfoz w mieszkaniach bohaterów. Program emitowany jest na kanale tematycznym HGTV Home & Garden. Premiera najbliższego odcinka odbędzie się w sobotę 14 stycznia o godz. 22.00.

 

„Domowe Rewolucje” to nowy program wnętrzarski realizowany przez grupę TVN. W każdym z odcinków gospodyni programu - Dorota Szelągowska - będzie całkowicie odmieniać domowe wnętrza. Rozprawi się ze starymi meblami, niemodnymi już kolorami czy gromadzonymi przez lata rzeczami, a do renowacji różnych powierzchni posłużą m.in. farby marki Beckers. Metamorfozie poddane zostaną nie jedno, ale wszystkie pomieszczenia, tak że całe mieszkanie zyska zupełnie nowy wyraz.

 

Po sobotnich premierach „Domowych Rewolucji”, powtórki odcinków można oglądać w niedziele o 16.45, w poniedziałki o godz. 20.00, we wtorki o 11.00, a także w środy o godz. 17.00.