Sphinx - jedna z najpopularniejszych sieci gastronomicznych w Polsce - uruchomił dziś restaurację w Poznań City Center. Jest to ósmy lokal pod szyldem Sphinx w stolicy Wielkopolski i zarazem 91. w całej Polsce. Jego goście oprócz bogatego menu głównego, mają do wyboru także siedem ofert promocyjnych. Mogą też wziąć udział w loterii „Sezon na Sphinxa”, w której nagrodami są m.in. Skoda Citigo, iPhony, iPady, iPody czy sprzęt muzyczny marki Denon.

Najnowsza restauracja Sphinx mieści się na poziomie +2 galerii i zajmuje powierzchnię blisko 250 mkw. Przygotowano w niej miejsca dla ponad 100 gości. Mogą oni zasiąść przy stolikach lub w loży-beczce, która jest elementem wystroju wprowadzanym we wszystkich nowo uruchamianych restauracjach Sphinx. Inną nowością są oprawione w ramy, kolorowe kilimy o wzorach inspirowanych kulturą bliskowschodnią. Po raz pierwszy te dekoracje pojawiły się w otwartej w sierpniu Galerii Mokotów w Warszawie. W restauracji przygotowano także kącik dla dzieci.

- Poznań to miasto, w którym powstała jedna z pierwszych restauracji Sphinx w Polsce, jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku. Poznaniacy polubili ten lokal i do dziś jest on w ścisłej czołówce naszych restauracji pod względem popularności. W poprzednich latach nasza sieć w Poznaniu systematycznie rosła i dziś mamy przyjemność zaprosić gości do ósmej już restauracji Sphinx w tym mieście. Wierzymy, że będzie ona równie chętnie odwiedzana jak pozostałe – zapowiada Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Nowo otwarta restauracja Sphinx w Poznań City Center zaprasza gości we wszystkie dni tygodnia w godzinach od 9:00 do 21:00.