Sphinx – sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska – przygotował  świąteczne menu dla klientów, którzy przed Bożym Narodzeniem planują zorganizować spotkanie firmowe lub w gronie znajomych. W ramach tej oferty Sphinx proponuje do wyboru trzy zestawy w różnych cenach, składające się z tradycyjnych potraw wigilijnych uzupełnionych o dania dostępne w obecnym menu. Ponadto goście, którzy wezmą udział w spotkaniu świątecznym otrzymają kupony upominkowe. Oferta jest dostępna we wszystkich „miejskich” Sphinxach oraz w wybranych restauracjach w centrach handlowych.

- W tygodniach poprzedzających Boże Narodzenie w restauracjach Sphinx  panuje wyjątkowy klimat  stworzony przez nastrojową  muzykę i dekoracje świąteczne. Ciepła atmosfera oraz możliwość odpowiedniego przygotowania imprezy sprzyjają organizowaniu u nas przedświątecznych spotkań. W przeszłości organizowaliśmy już takie wydarzenia w poszczególnych restauracjach, bazując  na obowiązującej karcie dań. W tym roku postanowiliśmy stworzyć specjalną, typowo świąteczną ofertę, opartą na wigilijnych tradycjach kulinarnych oraz daniach z naszego obecnego menu. Jesteśmy przekonani, że te propozycje spotkają się z zainteresowaniem naszych gości,  a także przybliżą ofertę Sphinxa tym uczestnikom spotkań, którzy w naszych restauracjach do tej pory nie bywali – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

Klienci organizujący świąteczne spotkanie firmowe mogą wybrać jeden z  trzech zestawów dań - w cenie 60 zł, 75 zł i 100 zł za osobę. W każdym zestawie są  przekąski, zupa, dania główne, desery oraz napoje. Dodatkowo wszyscy goście uczestniczący w spotkaniu otrzymają kupon upominkowy uprawniający do 25% rabatu w dowolnej restauracji Sphinx, WOOK lub Chłopskie Jadło. Oferta świąteczna, wykaz restauracji, w których ona obowiązuje oraz informacje o sposobie rezerwacji terminów znajdują się na stronie www.sphinx.pl. Informacje o ofercie można znaleźć także na ulotkach dostępnych w lokalach sieci Sphinx i na oficjalnym  profilu restauracji na Facebooku pod adresem http://www.facebook.com/sphinxrestauracje.