W sieciach Sphinx i WOOK rusza akcja promocyjna organizowana przez Carslberg, w której do wygrania są tysiące nagród. Od 1 września klienci tych restauracji kupując trzy piwa Carlsberg o pojemności 0,5 litra otrzymają zdrapkę gwarantującą wygraną. Do zdobycia są tysiące litrów piwa, telewizory marki Sharp oraz nagrody niespodzianki, które szczególnie mocno ucieszą fanów piłki nożnej. Promocja potrwa do 31 października 2011 r. lub do wyczerpania zdrapek. Akcja Carlsberga będzie promowana na materiałach BTL w restauracjach, w serwisie Facebook i na stronie www.sphinx.pl, a także za pomocą mailingu do klientów.

- Goście naszych restauracji mogą liczyć nie tylko na smaczne dania i miłą atmosferę, ale również mają okazję uczestniczyć w atrakcyjnych konkursach organizowanych w naszych lokalach. Teraz, dzięki akcji organizowanej przez Carlsberg, stają przed szansą, by w wyjątkowo łatwy sposób zdobyć rewelacyjne nagrody, w tym specjalne niespodzianki, które z pewnością będą nie lada gratką, zwłaszcza dla sympatyków futbolu. Zapraszamy do Sphinksów i WOOKów na terenie całej Polski i zachęcamy do korzystania z akcji Carlsberga, szczególnie, że każda zdrapka to gwarancja nagrody – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, zarządzającej sieciami restauracji Sphinx i WOOK.

By wziąć udział w promocji i otrzymać zdrapkę należy zakupić jednorazowo przynajmniej trzy piwa marki Carlsberg o pojemności 0,5 litra w restauracji Sphinx lub WOOK. Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich i obowiązuje na terenie całej Polski. Do wygrania są  24 telewizory marki Sharp z 42-calowym ekranem, blisko 50 000 piw Carlsberg o pojemności 0,3 litra oraz 16 nagród specjalnych. Szczegółowe warunki promocji znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie organizatora oraz w restauracjach Sphinx i WOOK.