Sfinks Polska – właściciel sieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło – otwiera kolejny lokal pod szyldem Sphinx. Nowo uruchamiana restauracja znajduje się w Siedlcach przy ul. Rynkowej 24. Najnowszy Sphinx działa na zasadzie franczyzy i jest trzynastą restauracją otwieraną przez Sfinks Polska w tym roku.

Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z oferty nowego lokalu już 10 sierpnia. Ruszający w najbliższą środę Sphinx to restauracja z obsługą kelnerską, w której część konsumpcyjna wraz z zapleczem zajmuje łącznie ok. 290 metrów kw. Goście siedleckiej restauracji, oprócz dań z głównego menu, będą mogli także spróbować potraw przygotowanych w ramach specjalnych ofert obowiązujących aktualnie w sieci Sphinx, w tym „Grillowych wariacji”, a także promocji na poszczególne dni tygodnia.

Większość tegorocznych otwarć nowych restauracji w sieci Sphinx dotyczy jak na razie miast, w których po raz pierwszy pojawiają się nasze lokale. Jest to naturalny proces zagęszczania sieci, która jest już bardzo duża i ze swoimi restauracjami dotarła do wszystkich największych aglomeracji w Polsce. Marka Sphinx znana jest także mieszkańcom mniejszych miast, stąd nasze restauracje w tych lokalizacjach – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, prezes Sfinks Polska. - Restauracja w Siedlcach będzie działała w modelu franczyzowym. Cieszymy się, że nasz koncept zdobywa zainteresowanie osób, które zgłaszają się do nas z propozycją uruchomienia i poprowadzenia Sphinksa w wyszukanej przez siebie lokalizacji. Siedlecki Sphinx to 97 restauracja tej sieci – dodaje prezes Sfinksa.