Sfinks Polska - spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło – otwiera w piątek, 28 stycznia, kolejną restaurację w Legnicy. Będzie nią WOOK, serwujący dania kuchni azjatyckiej. Restauracja znajdzie się w Galerii Piastów, czyli w tym samym miejscu, co otwarty zaledwie tydzień temu Sphinx. Oba lokale są pierwszymi restauracjami tych sieci w Legnicy. Dzięki legnickim otwarciom na Dolnym Śląsku działa obecnie 13 restauracji zarządzanych przez Sfinks Polska.

WOOK to jedyna w Polsce restauracja sieciowa, która specjalizuje się w daniach azjatyckich. Goście restauracji mogą zamówić potrawy mięsne przyrządzone na sposób dalekowschodni, a także dania z owocami morza, chińskie makarony i oryginalne desery.

Z kolei Sphinx to szeroko znana sieć restauracji z obsługą kelnerską oferujących dania kuchni międzynarodowej, w tym orientalnej. Kultowym daniem, zamawianym najchętniej przez klientów w całej Polsce jest shoarma. W menu są także inne przysmaki np. Hit mix, czyli panierowane kawałki kurczaka, ryby i krążki cebulowe, stek po amerykańsku z mięsa angusa, chrupiący kurczak ze słodkim sosem chili, deser karmelowy oraz wiele innych smakowitości.

- Sphinx i WOOK cieszą się bardzo dużą popularnością w Polsce. Sprzyja jej nie tylko niepowtarzalna atmosfera restauracji, ale także smak i jakość dań oraz atrakcyjne ceny i liczne promocje, dzięki którym klienci mogą pozwolić sobie na odwiedzanie naszych lokali nie tylko od święta, ale także na co dzień. Cieszymy się, że możemy zaproponować naszą ofertę kulinarną mieszkańcom Legnicy. Liczymy, że zasmakują oni w specjałach obu naszych restauracji i szybko zyskają one stałych wielbicieli, jak ma to miejsce już w wielu innych miastach Polski – mówi Janusz Bossak, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx i WOOK.

Restauracje Sphinx oraz WOOK będą otwarte przez 7 dni w tygodniu w godz. od 9:30 do 21:00. Obie nowo otwarte restauracje oferują także możliwość zamawiania jedzenia na wynos.