Sphinx – sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska – z okazji święta zakochanych rozpoczyna promocję „Wieczory we dwoje” oraz zapowiada „Powalentynkowy zawrót głowy”. W ramach najnowszej oferty można zamówić zestaw dwóch dań w atrakcyjnej cenie z napojami lub z winem gratis. Pierwsza promocja rusza 11 lutego, a druga zaraz po walentynkach – 15 lutego.

Promocja „Wieczory we dwoje” rozpocznie się 11 lutego we wszystkich restauracjach Sphinx. Korzystający z niej klienci mogą zamówić zestaw w cenie 55,90 zł składający się z dwóch dań – pepper stek i shoarmy de luxe - oraz dwóch napojów, którymi mogą być wino Sangiovese lub Trebbiano del Rubicone, piwo Okocim lub sok pomarańczowy. Oferta w ramach „Wieczorów we dwoje” dotyczy zamówień złożonych po godz. 19:00 i obowiązuje do 31 marca.

Dodatkowo od 11 do 14 lutego klienci otrzymają karty walentynkowe, które będą jednocześnie zaproszeniem do restauracji Sphinx. Na ich podstawie od 15 lutego będzie można skorzystać ze specjalnej oferty „Powalentynkowy zawrót głowy”. W ramach tej promocji klienci, którzy zamówią dwie shoarmy na dwa smaki otrzymają w prezencie dwa kieliszki wina  lub dwa piwa Okocim bądź dwa soki pomarańczowe. Te trzy rodzaje napojów można też zamawiać wymiennie, np. wybierając wino i sok. Warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie kelnerowi karty walentynkowej przed złożeniem zamówienia.

- Karty, które klienci otrzymają w czasie walentynkowego weekendu są zaproszeniami wielokrotnego użytku i będzie można z nich korzystać od 15 lutego do 15 marca. Zachęcamy do skorzystania z naszej nowej oferty dla par, restauracje Sphinx są bowiem znakomitym miejscem do spędzenia romantycznego wieczoru we dwoje nie tylko z okazji święta zakochanych, ale o każdej porze roku  – mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią restauracji Sphinx.