sphinx logo

Lodowy deser w prezencie, animacje i twórcze zabawy to atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka zaplanowała sieć Sphinx. Od 1 do 3 lub 4 czerwca 2017 r. we wszystkich jej restauracjach do dania z menu dziecięcego będzie dodawany w prezencie deser „Mała Pychotka”. Dodatkowo, w wybranych lokalach w różne dni miesiąca, począwszy od 1 czerwca, odbędą się zajęcia  z animatorami, w trakcie których każde dziecko będzie mogło m.in. własnoręcznie wykonać z filcu bohatera Sphinxa - Lampusia.

 

 „Mała Pychotka”, czyli gratisowy deser dodawany do dania głównego z Kids Menu, to lody o dowolnie wybranym smaku, z bitą śmietaną, kruchymi rurkami i czekoladowymi drażami. W wielu restauracjach sieci zaplanowano także dodatkowe atrakcje w postaci zabaw kreatywnych. Najmłodsi goście będą mogli uczestniczyć w warsztatach, podczas których przygotują m.in. swojego Lampusia z filcu, czyli maskotkę sieci Sphinx. Gotową zabawkę dzieci będą mogły następnie zabrać ze sobą do domu na pamiątkę. Przewidziano także dodatkowe rozrywki, np. malowanie twarzy, skręcanie zwierzaków z balonów, wykonywanie tatuaży wodnych, przygotowanie kukiełek z papieru i wielu innych plastyczno-technicznych prac.

 

- Nasze restauracje tworzymy także  z myślą o dzieciach. Zależy nam, by mogły u nas czuć się przyjemnie. Specjalnie przygotowane menu, kąciki zabaw, bohater dziecięcy Lampuś i wiele ciekawych wydarzeń sezonowych to nasze pomysły na stworzenie miejsca przyjaznego najmłodszym. W tym roku z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy niezwykłe atrakcje. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej zabawie będą mogli miło spędzić czas w naszych restauracjach, a rodzice cieszyć się chwilą dla siebie – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

 

 

Więcej informacji o ofercie i atrakcjach z okazji Dnia Dziecka w poszczególnych restauracjach można znaleźć na stronie www.sphinx.pl