sphinx logo

 Sieć Sphinx otworzyła swój lokal w Galerii Łódzkiej w zmienionej, większej lokalizacji. Restauracja znajdująca się wcześniej na terenie foodcourtu została przeniesiona do nowego miejsca na poziom -1. Lokal prowadzony jest w systemie operatorskim.

Nowo otwarta restauracja Sphinx zajmuje ponad 370 mkw. powierzchni. Udogodnieniem dla gości jest możliwość wejścia do lokalu zarówno z galerii handlowej, jak i z zewnątrz od ulicy Sienkiewicza. Do dyspozycji klientów jest 46 stolików i 118 miejsc, w tym część na wygodnych kanapach. Wnętrze lokalu urządzono według nowoczesnego, funkcjonalnego i zgodnego z aktualnymi trendami modelu aranżacji restauracji Sphinx utrzymującego jednocześnie charakterystyczny dla sieci klimat. Na wystrój składają się m.in. obrazy z orientalną tkaniną, wieszaki w kształcie drzewka, duże podświetlone logo Sphinx na jednej ze ścian, a także żyrandole z tykw. Lokal dysponuje też dedykowaną specjalnie dla rodzin z dziećmi atrakcyjną strefą zabaw dla najmłodszych, a wkrótce będzie również dostępny ogródek letni..  Restauracja czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:30 - 22:00 i w niedziele od 10:00 do 21:00.

- Otwarcie większej restauracji Sphinx w nowej, atrakcyjniejszej lokalizacji na terenie Galerii Łódzkiej to dla nas duży powód do radości. Znajdujący się w tym centrum handlowym lokal zawsze cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Nic w tym dziwnego – znajduje się w bardzo dogodnym punkcie na mapie Łodzi, a dla wszystkich pragnących chwili wytchnienia w trakcie zakupów jest doskonałym miejscem, by przyjemne spędzić czas i odpocząć. Jesteśmy więc pewni, że teraz stali bywalcy w nowej lokalizacji będą się w nim czuć jeszcze lepiej, a przybędzie też wielu nowych klientów, którzy docenią wyjątkowy, komfortowy i przyjazny klimat wnętrz naszej restauracji oraz ciekawie skomponowane menu - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Restauracje Sphinx mają w swojej ofercie dania kuchni orientalnej i międzynarodowej. Bogate menu obejmuje - obok kultowej shoarmy - szeroki wybór mięs, w tym steków, a także dania rybne, wegetariańskie, pizze, makarony, sałaty, przekąski czy słodkie desery. Cyklicznie prezentowane są również nowości kulinarne. Na rodziny z dziećmi czekają specjalnie dedykowane propozycje w ramach Kids Menu, dla studentów przygotowano zaś Student Menu. Lokal dysponuje także promocjami Happy Hours.