Restauracje Sphinx, sieć zarządzana przez Sfinks Polska, przygotowały kartę rabatową Sphinx Biznes dla firm z przeznaczeniem dla zatrudnionych w nich osób. Upoważnia ona do zniżki w wysokości pomiędzy 5% a 30% w restauracjach sieci przez cały tydzień w godzinach otwarcia lokalu. Zakupione przez firmy karty mają być przekazywane pracownikom w ramach świadczeń pozapłacowych.

- Wiele instytucji zapewnia zatrudnionym u siebie osobom dodatkowe świadczenia pozapłacowe zdając sobie sprawę, że jest to narzędzie, które pomaga budować motywację i przywiązanie do firmy. Jestem przekonana, że karta Sphinx Biznes dla wielu pracowników będzie atrakcyjnym bonusem od pracodawcy i z chęcią będą oni korzystać z przysługującej im w naszych restauracjach zniżki – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

Na posiadaczy karty Sphinx Biznes czekają rabaty w wysokości 5%, 10%, 15%, 20% bądź 30% na menu restauracji, z wyłączeniem ofert promocyjnych bądź specjalnych jak Lunch Menu, Student Menu, Before i Happy Hours oraz alkoholi. Firmy bądź instytucje zainteresowane uzyskaniem odpłatnego abonamentu na karty Sphinx Biznes dla swoich pracowników mogą je zamówić na stronie http://www.sphinx.pl/kartarabatowabiznes/.