Sieć restauracji Sphinx, należąca do Sfinks Polska, powiększyła się o kolejny lokal.  Znajduje się on w nowoczesnym centrum handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie. Najnowszy Sphinx jest drugą restauracją tej sieci na Lubelszczyźnie. Prowadzony jest w systemie operatorskim.

Restauracja Sphinx w Tarasach Zamkowych jest dwupoziomowa. Przygotowano w niej 34 stoliki, przy których znajduje się łącznie 96 miejsc dla klientów. Restauracja oferuje również ogródek letni o powierzchni ponad 90 mkw., który jest usytuowany na tarasie na dachu centrum, skąd rozpościera się widok na lubelską starówkę. W planach jest też uruchomienie kącika dla najmłodszych gości. Lokal czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, zaś w niedziele od 9.00 do 20.00.

- Wśród lublinian marka i kuchnia Sphinx zyskała już wielu zwolenników. Z tym większą przyjemnością zapraszamy do drugiego lokalu w tym mieście. Nasza najnowsza restauracja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Lublina. Mieści się bowiem w otwartej w tym roku galerii handlowej usytuowanej tuż przy Wzgórzu Zamkowym. Jestem pewna, że będzie to dobre miejsce na chwilę relaksu i smaczny posiłek po zakupach i nie tylko. Zapraszamy więc mieszkańców Lublina i okolic na nasze specjały w Tarasach Zamkowych - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

W najnowszej restauracji w Lublinie na gości czeka szeroki wachlarz potraw. Wśród nich nie mogło zabraknąć kultowej shoarmy, do wyboru są również smakowite steki, makarony, sałaty i rozmaite desery. Ponadto na miejscu można skosztować sezonowych nowości, które cyklicznie wprowadzane są do menu. W restauracji dostępne są też atrakcyjne propozycje dla najmłodszych w ramach Sphinx Kids Club i dla studentów w programie Sphinx Student Club, a także oferty specjalne, w tym Lunch Menu czy Happy Hours.