„Figa z makiem”, „Kawa po wiedeńsku”, „Banana espresso” i „Irish dream” – to aromatyczne kawowe propozycje na bazie nowej mieszanki Julius Meinl, jakie na wiosnę pojawiły się w restauracjach Sphinx w ramach sezonowej oferty „Zapachniało kawą”. Będzie można ich spróbować we wszystkich lokalach sieci w Polsce od 10 kwietnia br.

Pod nazwą „Figa z makiem” w najnowszej ofercie „Zapachniało kawą” kryje się latte o smaku egzotycznej figi z delikatną mleczną pianką, posypane makiem. Z kolei zamawiając „Kawę po wiedeńsku” klienci będą mogli spróbować aromatycznej kawy z puszystą bitą śmietaną i wiórkami czekolady. Do wyboru jest również „Banana espresso”, czyli espresso z mlekiem i syropem bananowym pod warstwą bitej śmietany, a także „Irish dream” na bazie espresso z dodatkiem irlandzkiego likieru Baileys i porcją bitej śmietany.

- Na wiosnę w restauracjach Sphinx zapachniało pyszną kawą. Specjalnie dla wielbicieli tego napoju przygotowaliśmy zestaw pobudzających kaw z wyjątkowymi kompozycjami smakowymi. Nasze najnowsze propozycje doskonale sprawdzą się jako poranne orzeźwienie na dobry początek dnia, aromatyczne zwieńczenie posiłku, bądź też do deseru podczas wiosennych spotkań z przyjaciółmi. Zachęcamy więc gorąco do ich próbowania – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, właściciela sieci Sphinx.