Dachser logo

Dachser, globalny operator logistyczny, weźmie udział w targach pracy na Uniwersytecie Łódzkim, organizowanych przez uczelniane biuro karier. Studenci i absolwenci będą mogli spotkać się z przedstawicielami firmy 16 listopada na Wydziale Zarządzania UŁ.

Osoby, które odwiedzą stoisko Dachser, będą mogły dowiedzieć się, co firma oferuje, jakim jest pracodawcą i jakie wartości jej przyświecają. Będzie to także dobra okazja, by poznać więcej szczegółów na temat tego, jak wygląda praca w branży logistycznej i czym zajmują się pracownicy w poszczególnych działach.

- Od dawna współpracujemy z Wydziałem Zarządzania Uniwestytetu Łódzkiego, dlatego nie mogło nas zabraknąć także podczas najnowszej edycji targów pracy. Ta uczelnia jest kuźnią wielu rzetelnych specjalistów i kadry zarządzającej firmami, zarówno w regionie łódzkim, jak i na terenie całej Polski. Chcielibyśmy pokazać studentom, że Dachser to firma, gdzie mogą liczyć na dalszy rozwój, spełnienie zawodowych ambicji, poszanowanie zasady równowagi między pracą i życiem prywatnym, a także atmosferę pełną życzliwości. Potwierdzeniem tej opinii są nagrody, przyznawane regularnie naszej firmie w konkursach dla pracodawców –mówi Agnieszka Józwik, dyrektor personalny Dachser w Polsce.