Już 30 listopada klienci nowo powstałej Galerii Bronowice będą mogli odwiedzić restaurację popularnej sieci gastronomicznej Sphinx. Na gości czekają rozmaite dania kuchni orientalnej i europejskiej, w tym kultowa shoarma, a także sezonowe propozycje, takie jak stek z australijskiego angusa czy chrupiące placki rösti z łososiem.

Najnowszy krakowski Sphinx znajdzie się na poziomie +1 centrum handlowego. Główną część lokalu będzie stanowić sala o powierzchni 80 metrów kwadratowych, która pomieści blisko 65 gości. Lokal wyposażono w dwie specjalne loże stylizowane na beczki, jakie na stałe wpisały się w wystrój wszystkich nowo otwieranych restauracji tej sieci. Klienci będą mieli do dyspozycji również przestronny ogródek na food courcie galerii, gdzie przewidziano miejsca dla około 80 osób.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Sphinx będzie mógł ugościć klientów nowo powstałej Galerii Bronowice. To nasza kolejna krakowska restauracja uruchomiona w tym roku. Zaledwie kilka miesięcy temu zapraszaliśmy gości do Galerii Krakowskiej. Na tym jednak nie koniec. Aktualnie pracujemy nad przygotowaniem następnego lokalu Sphinx w stolicy Małopolski, tym razem w ścisłym centrum miasta – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

Flagową potrawą serwowaną w restauracjach Sphinx jest popularna shoarma, jednak w ofercie znajduje się również wiele innych smacznych propozycji. Są wśród nich różnorodne steki, w tym stek z australijskiego angusa, apetyczne przekąski, a także ryby, makarony czy sałaty. Ponadto, na gości nowo otwartego lokalu czekać będą też smakowite desery. Sieć wprowadziła niedawno kartę ze słodkościami, zawierającą cztery propozycje delikatnych ciast, m.in. brownies z płatkami z belgijskiej czekolady czy sernik na kruchym cieście z jagodami. Co więcej, klienci krakowskiej restauracji będą mogli korzystać z atrakcyjnych promocji m.in. w ramach oferty Happy Hours.

Restauracja Sphinx w Galerii Bronowice będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-22:00 oraz w niedziele od 10:00 do 22.00.