Sieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, należące do Sfinks Polska, przygotowały walentynkową ofertę specjalną. Klienci, którzy odwiedzą te restauracje 14 lutego, do każdego rachunku otrzymają kupon upominkowy upoważniający do 25-procentowego rabatu. Ze zniżki będzie można skorzystać przy kolejnej wizycie w dowolnie wybranej restauracji Sphinx, WOOK lub Chłopskie Jadło.

- Choć walentynki to w Polsce nadal stosunkowo młody zwyczaj, zapewne wiele osób zaplanuje na ten dzień jakieś „wyjście”. Część z nich na pewno zechce uczcić go kolacją we dwoje, dla innych to po prostu świetna okazja do towarzyskiego spotkania w gronie przyjaciół, a nasze restauracje stały się już tradycyjnym miejscem celebrowania tej okazji. Walentynkowi goście otrzymają od firmy specjalny upominek - kupon rabatowy. Mamy nadzieję, że zachęci on do kolejnych wizyt w restauracjach Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło - mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki do której należą wszystkie trzy sieci.

Oferta obowiązuje w restauracjach Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło na terenie całej Polski. Do jednego paragonu wydany zostanie jeden kupon upominkowy. Kupony zachowują ważność do 30 czerwca 2013 r.