Sieć restauracji Sphinx, należąca do grupy Sfinks Polska, wprowadza promocję „Wiosna smaków”. W ramach tej oferty w menu znalazły się dwa nowe zestawy - sandacz z sosem holenderskim i stek ze schabu z rosti - które wraz z napojem kosztują 29,90 zł. Promocja obowiązuje w całej sieci Sphinx do końca kwietnia.

Proponowany w ramach  nowej oferty sandacz przyrządzany jest na grillu w aromatycznych ziołach i podawany z zestawem surówek i frytkami. Z kolei stek ze schabu serwowany jest z chrupiącymi plackami rosti i modrą kapustą. W skład obu zestawów wchodzi dowolny napój z asortymentu Pepsi o pojemności 0,5l.

- Nowe propozycje restauracji Sphinx to z jednej strony sezonowe urozmaicenie dotychczasowej karty dań, a z drugiej w ten sposób chcemy się przekonać, czy nowe dania przypadną do gustu naszym gościom na tyle, by trafić do menu na stałe. Tym razem przygotowaliśmy propozycje dań głównych dla wielbicieli mięs i ryb - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

W restauracjach o nowych propozycjach informuje wkładka do menu. Wiosenna oferta jest też promowana na www.sphinx.pl oraz na fanpage restauracji na portalu Facebook.