Sphinx – jedna z najbardziej popularnych sieci restauracji w Polsce – otworzył swój pierwszy lokal w Tarnowie. Restauracja pod marką Sphinx Express została uruchomiona w centrum handlowym Gemini Park przy ul. Nowodąbrowskiej 127.

Nowo otwarty Sphinx Express znajduje się w tzw. food courcie tarnowskiego centrum handlowego, gdzie klienci mogą spożyć posiłki przy stolikach ustawionych w lożach lub zabrać je na wynos. Menu nowego lokalu bazuje na karcie dań obowiązującej w dobrze znanych restauracjach Sphinx. Można w nim znaleźć m.in. kanapki, kebaby, tortille, stripsy z kurczaka, sałatki oraz desery. W ofercie znajdują się też zestawy. W ramach tzw. strefy dobrych cen Sphinx Express proponuje m.in. tortillę ze stripsami z kurczaka za 4,90 zł. Z menu można także wybrać zestawy, w skład których wchodzą m.in.  tortilla z shoarmą, chrupiące kanapki czy pieczone skrzydełka z kurczaka oraz frytki i napój. Specjalny zestaw z zabawką w cenie 11,90 zł przygotowano także dla dzieci.

- Tarnowski Sphinx będzie naszą 110 restauracją, a zarazem trzecią otwartą w formacie express. Sphinx to marka posiadająca liczne grono wielbicieli w całej Polsce i liczymy na to, że szybko zjedna sobie sympatię także wśród mieszkańców Tarnowa. Nasze propozycje z menu Sphinx Express to nie tylko smaczne posiłki i wysoka jakość, ale także atrakcyjne ceny, które sprzyjają częstszemu odwiedzaniu naszych restauracji – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, prezes zarządu Sfinks Polska.