Piwiarnia Warki

W Katowicach ruszył gastro pub Piwiarnia Warki, sieci należącej do spółki Sfinks Polska, która zarządza także restauracjami Sphinx, Chłopskie Jadło, Fabryka Pizzy i WOOK. Najnowszy lokal znajduje się w centrum miasta - w kamienicy przy ul. Mariackiej 21.

Nowo otwarta Piwiarnia Warki zajmuje powierzchnię 120 mkw. z miejscem dla blisko 80 gości. Wnętrze lokalu nawiązuje stylem do klasycznych pubów z Wysp Brytyjskich. Charakterystycznymi elementami wystroju są drewniane stoły i siedziska oraz ceglane ściany, co wpisuje się w klimat katowickiej kamienicy.

- Najnowsza Piwiarnia Warki znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta. Nowe miejsce na mapie Katowic powstało z myślą o popołudniowych i wieczornych spotkaniach w gronie znajomych. Piwiarnia jest też przygotowana na goszczenie wielu fanów sportu - w lokalu można oglądać transmisje rozgrywek i zawodów. Zachęcamy wszystkich do wspólnego przeżywania sportowych emocji – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Piwiarnia Warki.

Oferta Piwiarni Warki obejmuje bogaty wybór piw oraz menu z piwnymi przekąskami i daniami. Goście będą mogli spróbować szerokiej oferty burgerów i tradycyjnych zakąsek jak tatar, galareta i skrzydełka, a także steków czy grillowanych żeberek. Dodatkowo  goście mają możliwość śledzenia wydarzeń sportowych z różnych dyscyplin dzięki telewizyjnym transmisjom na żywo. Piwiarnia Warki jest czynna od niedzieli do czwartku w godzinach od 13.00 do 24.00 jest, a w piątki i soboty do 3.00.