Sfinks logo

 W samym sercu Bydgoszczy ruszyła nowa restauracja popularnej sieci Sphinx. Lokal mieści się przy ul. Stary Rynek 20 i jest drugą restauracją marki w tym mieście.

Najnowszy Sphinx znajduje się przy bydgoskim rynku i zajmuje blisko 380 mkw. Na gości czeka tu 29 stolików, przy których może zasiąść łącznie 100 osób. Z myślą o najmłodszych na terenie lokalu przygotowano też strefę zabaw. Restauracja otwarta jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-22:00, w piątki i soboty między 12:00 a 23:00, a w niedziele od 12:00 do 21:00.

 

- Stary Rynek to miejsce, które chętnie odwiedzają zarówno sami mieszkańcy Bydgoszczy, jak i turyści. Mając to na uwadze w nowo powstałym lokalu przygotowaliśmy ofertę, która wpisze się w każdą okazję - biznesowy lunch, studenckie spotkanie czy rodzinny obiad. Liczymy, że atrakcyjna lokalizacja na starówce i klimat tego miejsca w połączeniu z różnorodnymi daniami serwowanymi w restauracji Sphinx sprawią, że nasi goście mile spędzą tu czas - mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

 

Oferta restauracji obejmuje szeroki wybór dań kuchni bliskowschodniej i międzynarodowej. W bogatym menu, obok kultowej shoarmy, znaleźć można m.in. steki, ryby, dania fit i wegetariańskie, a także przekąski jak np. kompozycja mezze oraz desery. Ponadto do oferty systematycznie wprowadzane są kulinarne nowości. Z myślą o studentach przygotowano Student Menu, zaś dla najmłodszych gości restauracji skomponowano specjalne Kids Menu. Lokal już wkrótce uruchomi usługę dowozu zamówień do klienta.