sphinx logo

Sieć Sphinx, należąca do Sfinks Polska, powiększyła się o nową restaurację w Warszawie. Lokal usytuowany jest tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie, w budynku, w którym mieści się również kultowy pub Bolek. Nowo otwarta restauracja, działająca w modelu operatorskim, to już piętnasty Sphinx w stolicy.

 

Najnowsza restauracja Sphinx mieści się przy al. Niepodległości 211 i sąsiaduje z pubem Bolek. Wejście do niej usytuowane jest od strony Biblioteki Narodowej. W sali o powierzchni 134 mkw. goście mają do dyspozycji 194 miejsca przy 77 stolikach, w lokalu znajduje się również kącik zabaw dla dzieci. Oprócz tego ogródek letni z widokiem na park może pomieścić blisko 80 osób. Restauracja otwarta jest od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-23:00, a w piątki i soboty między 11:00 a 24:00.

 

 

- Otwieramy naszą najnowszą restaurację w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji niemalże w samym centrum Warszawy - na skraju popularnego wśród mieszkańców stolicy parku Pole Mokotowskie i tuż przy Szkole Głównej Handlowej. Liczymy, że Sphinx będzie popularnym i częstym miejscem spotkań studiującej w pobliżu młodzieży oraz osób relaksujących się w tej zielonej okolicy, ale i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do miłego spędzenia czasu i delektowania się różnorodną kuchnią w naszej restauracji – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.