Sphinx logo

Restauracje Sphinx i Chłopskie Jadło, należące do sieci zarządzanych przez Sfinks Polska, z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, przygotowały specjalną ofertę dla grup na świąteczne czy noworoczne spotkania. Składa się ona z sześciu zestawów w różnych cenach, w których znajduje się po kilka dań. Z oferty mogą skorzystać grupy liczące co najmniej 10 gości we wszystkich restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło w Polsce.

 

­- Organizowanie w restauracji firmowych wigilii czy świątecznych spotkań w większej grupie znajomych z roku na rok zyskuje na popularności, co obserwujemy również w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło. Klienci bardzo chętnie wybierają nasze lokale, by w szerszym gronie – kolegów z pracy, partnerów biznesowych bądź znajomych - celebrować zbliżające się święta czy Nowy Rok. Z myślą o nich również w tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup pełną wyjątkowych potraw. Zapraszamy do organizacji spotkań świątecznych w naszych restauracjach - mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należą sieci Sphinx i Chłopskie Jadło.

 

Świąteczna oferta w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło obejmuje sześć atrakcyjnych zestawów. Wśród nich znajdują się zarówno zestawy serwowane, jak i bufetowe, przy czym w każdym proponowane są trzy warianty cenowe. Zestaw podstawowy, na który składają się zupa, danie główne i napoje zaczyna się już od 39 zł za osobę. Kolejne pakiety wzbogacają choćby przystawki i desery. 

 

W świątecznym menu nie brakuje specjałów, które na co dzień serwowane są w restauracjach Sphinx czy Chłopskie Jadło. By jednak bardziej podkreślić bożonarodzeniowy nastrój, wybrane pozycje w zestawie można zamienić na dania typowo świąteczne, jakie co roku w wigilię królują na polskich stołach jak choćby śledzik w śmietanie, pierogi czy karp smażony. Ponadto do każdego pakietu domówić można serwis kawowo-deserowy, piwniczkę Sphinxa bądź Chłopskiego Jadła z beczką piwa lub wina, a także dodatkowe atrakcje, które umilą wieczór. Do wyboru są na przykład karaoke, muzyka na żywo albo pokaz sommelierski.

 

Rezerwacji terminów można dokonać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla sieci Chłopskie Jadło oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla restauracji Sphinx.