Sfinks Polska

Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK – sieci restauracji należące do Sfinks Polska, dołączyły w roli partnerów do programu dla posiadaczy karty kredytowej Citibank World MasterCard. Jego uczestnicy będą mogli wymieniać zgromadzone punkty na bony do restauracji bądź otrzymać bezpłatnie wybrany deser, kawę lub herbatę. Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK są jedynymi partnerami programu z branży gastronomicznej. 

 

Posiadacze karty kredytowej Citibank World MasterCard mają możliwość wymiany zgromadzonych punktów na elektroniczne bony o nominałach 25 zł, 50 zł lub 100 zł do wykorzystania w wybranej sieci. Uczestnicy mogą też podczas wizyty w restauracji otrzymać bezpłatnie wybrany deser, kawę lub herbatę do zamówienia na kwotę powyżej 20 zł. Warunkiem jest zapłacenie kartą Citibank World MasterCard oraz poinformowanie kelnera o chęci skorzystania z oferty przed wyborem formy płatności. W programie biorą udział wszystkie restauracje Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK w Polsce.

 

- Dołączyliśmy jako partnerzy do programu lojalnościowego Karty Kredytowej Citibank World MasterCard, bo to świetna okazja, by przybliżyć wszystkim jego uczestnikom szeroką ofertę kulinarną naszych sieci. Jestem przekonana, że przystępna, atrakcyjna formuła programu w połączeniu z korzyściami, jakie oferują Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK zachęci wiele osób do odwiedzenia tych restauracji - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK.

 

Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.online.citibank.pl/world oraz na www.sphinx.pl.

 

***

Sfinks Polska zarządza 113 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 98 restauracji Sphinx (segment casual dining), 11 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 3 restauracjami Wook (segment casual dining) oraz warszawskim pubem Bolek. Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.