Sieci restauracji należące do Sfinks Polska - Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK - przyłączyły się do akcji „Popieram Loterię” w ramach trwającej Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów. W ten sposób chcą promować ideę uczciwej konkurencji w Polsce. 

- W naszych sieciach stawiamy na przejrzysty i etyczny biznes. Zależy nam również na tym, by budować zdrową konkurencję w naszej branży. W pełni zgadzamy się więc z założeniami Narodowej Loterii Paragonowej i zdecydowaliśmy się poprzeć tę akcję oficjalnie. Zachęcamy wszystkich naszych gości do pobierania paragonów i promowania w ten sposób uczciwych przedsiębiorców – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska.

W związku z przystąpieniem do projektu w restauracjach Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK pojawią się ulotki i naklejki z hasłem „Narodowa Loteria Paragonowa”. O wsparciu akcji informować będą też bannery na stronach www sieci.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna, która ma na celu kreowanie świadomości wśród Polaków nt. ich dużego wpływu na kształtowanie uczciwego obrotu gospodarczego w kraju. Poprzez branie paragonów mogą wspierać uczciwe firmy i instytucje oraz zdrową konkurencję między nimi.