Sieć restauracji Sphinx otworzyła swój drugi lokal w Gorzowie Wielkopolskim. Mieści się on w galerii handlowej NoVa Park przy ulicy Przemysłowej 2. Na gości czeka szeroki wybór dań kuchni orientalnej i międzynarodowej, w tym popularna shoarma.

Nowo otwarta restauracja Sphinx zlokalizowana jest na parterze centrum handlowego NoVa Park i zajmuje powierzchnię 270 mkw. Do dyspozycji klientów jest 106 miejsc przy 42 stolikach, w tym część przy wygodnych kanapach. Do lokalu można wejść zarówno bezpośrednio z galerii handlowej, jak i z zewnątrz. W miesiącach letnich planowane jest uruchomienie ogródka. Sphinx otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00.

- Bardzo cieszymy się z otwarcia naszej najnowszej restauracji w Gorzowie Wielkopolskim. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy miasta i okolic będą ją chętnie odwiedzać przy różnych okazjach. Oprócz bogatej oferty dań, jej niewątpliwym atutem jest bowiem bardzo atrakcyjna lokalizacja w największym centrum handlowym w regionie, nieopodal urokliwego Bulwaru nad Wartą – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

 - Sphinx to miejsce z niepowtarzalną atmosferą i bogatą ofertą dań. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie i miło spędzi czas, niezależnie czy będzie to spotkanie w gronie przyjaciół, chwila przerwy w zakupach czy biznesowy lunch – mówi Arkadiusz Bekalarczyk, operator gorzowskiego lokalu Sphinx.

W ofercie restauracji Sphinx można znaleźć kultową shoarmę, ale także szeroki wybór steków, makarony, ryby, sałaty, jak również przekąski i desery. Każdego dnia do godziny 12:00 serwowane jest menu śniadaniowe, na które składają się zarówno lżejsze, jak też bardziej konkretne i słodkie dania. Co więcej cyklicznie do oferty wprowadzane są nowe propozycje. Na rodziny z dziećmi czeka Kids Menu i przygotowany specjalnie dla nich program Sphinx Kids Club. Studenci mogą zaś skorzystać ze Student Menu z atrakcyjnymi cenami. W restauracjach Sphinx nie brakuje również promocji w postaci Happy Hours.