Wyborne soczyste steki w atrakcyjnych cenach czekają w restauracjach Sphinx na uczestników programu Sphinx Student Club. Z oferty „Zalicz Steka w Sphinxie” skorzystać można od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Obowiązuje ona do 28 sierpnia br.

W ramach promocji „Zalicz Steka w Sphinxie” każdy posiadacz karty Sphinx Student Club może zamówić jeden z dwóch wyśmienitych steków - „Stek po Amerykańsku” w atrakcyjnej cenie 29,99 zł lub „Pepper Stek” za jedyne 24,99 zł. Opcjonalnie można zakupić do zestawu również napój – do wyboru jest piwo Tyskie Gronie 0,5l w atrakcyjnej cenie 3,99 zł i Pepsi 0,5l za 2,99 zł.

- Studenci to bardzo liczna grupa naszych gości. Odkąd jesienią ubiegłego roku rozpoczęliśmy program Sphinx Student Club, cieszy się on ogromną popularnością wśród młodych ludzi, którzy bardzo chętnie spędzają czas w naszych restauracjach. Jestem pewna, że nowa atrakcyjna promocja przyciągnie do lokali Sphinx nie tylko wielu dotychczasowych uczestników programu, ale także sprawi, że dołączą do niego kolejni studenci poszukujący wyjątkowych kulinarnych doznań – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Sphinx.

Kartę Sphinx Student Club mogą otrzymać wszyscy studenci posiadający aktualną legitymację w każdej restauracji Sphinx. Upoważnia ona do skorzystania ze specjalnego menu, w którym znajduje się kilkanaście dań w atrakcyjnych cenach. Na stronie internetowej sieci Sphinx dostępna jest również zakładka dla studentów. Dostęp do niej mają właściciele karty Sphinx Student Club, którzy po zalogowaniu się na tej stronie mogą przeglądać informacje o aktualnych promocjach.