Restauracje Sphinx już po raz trzeci wspierają Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie w organizacji Dnia Dziecka dla wychowanków ośrodków opiekuńczych, domów dziecka, fundacji oraz szkół integracyjnych. W ramach tego wydarzenia stołeczne lokale Sphinx przy ul. Szpitalnej i Al. Jerozolimskich przygotowują 300 posiłków dla dzieci biorących udział w tej imprezie.

W dniu swojego święta najmłodsi mają możliwość uczestniczyć w wielu ciekawych atrakcjach organizowanych na terenie Muzeum Wojska Polskiego przy Al. Jerozolimskich 3. Przewidziano między innymi interesujące zajęcia z animatorami oraz zwiedzanie muzeum ze specjalnym programem edukacyjnym. Dzieci mogą także przejechać się pojazdami wojskowymi czy konikami. Wyjątkowe pokazy w ramach imprezy przygotowali komandosi jednostek specjalnych, a także Policja i przedstawiciele służby zdrowia.

- Organizując Dzień Dziecka zawsze liczymy na pomoc i zaangażowanie partnerów. Cieszymy się, że restauracje Sphinx po raz kolejny wspierają nas w tym wydarzeniu. To wyjątkowy dzień dla uczestniczących w nim dzieci, a dzięki zaangażowaniu między innymi restauracji Sphinx możemy sprawić, że jest on jeszcze bardziej atrakcyjny dla zaproszonych do nas małych gości - komentuje Monika Zielska, Kierownik Działu Promocji i Marketingu z Muzeum Wojska Polskiego.

W wydarzeniu organizowanym 1 czerwca br. przez Muzeum Wojska Polskiego i Muzeum Narodowe w Warszawie bierze udział 300 dzieci. W tym dniu restauracje Sphinx zapewniają uczestnikom bezpłatne posiłki ze specjalnego menu dla dzieci - chrupiące kurczaczki z frytkami i surówką oraz napój.

- Dzień Dziecka organizowany przez Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie to wspaniała inicjatywa, która zaproszonym dzieciom z różnych ośrodków wychowawczych sprawia wiele radości. Dlatego też z ochotą zaangażowaliśmy się po raz kolejny w to przedsięwzięcie zapewniając im posiłki z naszego Kids Menu w tym pełnym atrakcji dniu. Życzę wszystkim uczestnikom doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.