Sphinx, jedna z najpopularniejszych sieci restauracji w Polsce, wprowadza nowe menu lunchowe. Składa się ono z sześciu zestawów w atrakcyjnych cenach podzielonych na trzy grupy: „Na mniejszy apetyt”, „Klasyczne” i „Premium”.  Każdy zestaw zawiera zupę i danie główne. Dodatkowo do lunchu z grupy „Premium” serwowany jest wyśmienity deser z kawą lub herbatą. Klienci mogą skorzystać z oferty lunchowej we wszystkich lokalach Sphinx w Polsce od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-14.30 z wyłączeniem dni świątecznych.

W nowej ofercie restauracji Sphinx klienci sami komponują zestawy wybierając z bogatej listy propozycje składające się na dwu- lub trzydaniowy obiad. W ramach lunchu „Na mniejszy apetyt” można zamówić zupę i jedno z dań głównych już od 16,95 zł. W grupie „Klasyczne” z kolei dostępne są zestawy standardowej wielkości z zupą i drugim daniem w cenie od 24,95 zł. Do propozycji z obu kategorii można dokupić wykwintny crème brûlèe z kawą lub herbatą za 5,95 zł, a także piwo lub wino tylko za 4,95 zł.

Lunche „Premium” składają się natomiast z pierwszego i drugiego dania do wyboru, a także deseru w jednej cenie.  W tej grupie w ramach dania głównego można zamówić na przykład jeden z wyśmienitych steków serwowanych w restauracji Sphinx, jak stek po amerykańsku, pepper stek czy łososia na szpinaku. Ceny zestawów „Premium” zaczynają się już od 34,95 zł. Można domówić do nich piwo lub wino za 4,95 zł.

- Nasza nowa oferta to jeszcze więcej propozycji na szybki lunch w tygodniu. Najnowsza karta lunchowa zawiera szereg różnorodnych zestawów, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Z myślą o klientach o różnych gustach kulinarnych przygotowaliśmy pozycje na mniejszy apetyt, klasyczne, ale też i w wersji premium, które bardzo dobrze sprawdzą się na przykład w trakcie biznesowego spotkania. Liczymy, że oferta przypadnie go gustu gościom naszych restauracji. Tym bardziej, że Sphinx to doskonałe miejsce na lunch dla wszystkich – studentów miedzy zajęciami czy tzw. białych kołnierzyków podczas przerwy w pracy ­– mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.Sphinx